خرید مطمئن و آسان

تضمین بهترین کیفیت و خدمات

ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت

با خرید هر لپ تاپ

یک عدد موس و یک عدد کیف

هدیه بگیرید

ویژه

خدمات پس از فروش فروشگاه ابراستوک

امکان تغییر و ارتقا و تنزیل کانفیگ

آیا امکان تغییر سخت افزار بعد از خرید لپ تاپ امکان پذیر است؟

بله امکان پذیر است.اگر چنانچه مشتری پس از خرید یک کالا متوجه آن شد که لپ تاپ خریداری شده توانایی اجرای اهداف رزوانه او را ندارد می تواند با هزینه شخصی کالای خریداری شده را برای ما ارسال کرده تا به ارتقا یا تنزیل آن بپردازیم و در صورت ارتقا ماتفاوت آن را دریافت و در صورت تنزل سخت افزار ماتفاوت ان به مشتری پرداخت خواهد شد.

امکان تعمیرات و تامین قطعات در حد امکان

اگر چنانچه در صورت استفاده نا صحیح مانند شکستگی یا ورود مایعات ( بجز لپ تاپ هایی که ضد آب هستند) دچار نقص فنی شد مشتری می تواند کالای خریداری شده را به نشانی ما ارسال کند و پس از ایراد یابی و تعمیر آن هزینه آن را پرداخت نمایید.

10 روز حق تست

زمانی که یک کالا به دست مشتری می رسد امکان تست 10 روزه به آن تعلق میگیرید.این تست شامل تست سخت افزار و هم چنین نرم افزار است و اگر چنانچه در مدت مذ.ور مشتری از خرید خود منصرف شده می تواند آن را برای ما ارسال نمایید.

گارانتی 2 ماهه

بعد از سپری شدن مدت تست 10 روزه و مورد پسند واقع شدن کالای خریداری شده توسط مشتری در صورت بروز هر گونه مشکل سخت افزاری به جز نوسانات برق و ورود مایعات و شکستگی امکان تعویض یا پس دادن آن کالا توسط مشتری امکان پذیر است و ابراستوک بدون هیچ گونه شرایطی خاصی اقدام به تعویض یا بازپس گیری کالا و استرداد وجه خواهد نمود.

گارانتی محصولات ابراستوک