خرید مطمئن و آسان

تضمین بهترین کیفیت و خدمات

ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت

با خرید هر لپ تاپ

یک عدد موس و یک عدد کیف

با قیمت مناسب

ویژه

خدمات پس از فروش فروشگاه ابراستوک

امکان تغییر و ارتقا و تنزیل کانفیگ

آیا امکان تغییر سخت افزار بعد از خرید لپ تاپ امکان پذیر است؟

بله امکان پذیر است.چنانچه مشتری پس از خرید یک کالا متوجه آن شد که لپ تاپ خریداری شده توانایی اجرای اهداف روزانه او را ندارد، می تواند با هزینه شخصی ،کالای خریداری شده را برای ما ارسال کرده تا به ارتقا یا تنزیل آن بپردازیم.در صورت ارتقاء ماتفاوت آن را دریافت و در صورت تنزل سخت افزار ماتفاوت آن به مشتری پرداخت خواهد شد.

امکان تعمیرات و تامین قطعات در حد امکان

اگر چنانچه در صورت استفاده ناصحیح از کالا مانند شکستگی یا ورود مایعات ( بجز لپ تاپ هایی که ضد آب هستند) دستگاه دچار نقص فنی شد، مشتری می تواند کالای خریداری شده را به نشانی ما ارسال کند و پس از ایرادیابی و تعمیر آن هزینه را پرداخت نمایید.

10 روز حق تست

زمانی که یک کالا به دست مشتری می رسد امکان تست 10 روزه به آن تعلق می گیرد.این تست شامل تست سخت افزار و هم چنین نرم افزار است و اگر چنانچه در مدت مذکور مشتری از خرید خود منصرف شده باشد می تواند آن را برای ما ارسال نمایید.

گارانتی 2 ماهه

بعد از سپری شدن مدت تست 10 روزه و مورد پسند واقع شدن کالای خریداری شده توسط مشتری در صورت بروز هر گونه مشکل سخت افزاری به جز نوسانات برق و ورود مایعات و شکستگی امکان تعویض یا پس دادن آن کالا توسط مشتری امکان پذیر است و ابراستوک بدون درنظر گرفتن هیچ گونه شرایطی خاصی اقدام به تعویض یا بازپس گیری کالا و استرداد وجه خواهد نمود.

موبایل استوک
گارانتی محصولات ابراستوک
اسکنرهای باریک
پرینتر های خانگی و اداری