انواع گاردهای زیبا

گلس ها نشکن وشفاف

با کمترین قیمت

در ابراستوک

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت ابراستوک با آدرس abarstock.com می‌باشد که در این قرارداد به اختصار ابراستوک نامیده می‌شود.

تعاریف

ابراستوک : وبسایت ابراستوک با آدرس دامنه abarstock.com که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت ابراستوک خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

دپارتمان پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی ابراستوک که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان همه روزه (به غیر از روز‌های تعطیل) از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات

تمام اطلاعات کاربران نزد ابراستوک محفوظ خواهد ماند. ابراستوک به هیچ عنوان لیست ایمیل یا اطلاعات کاربران را فاش نخواهد کرد.

هرگونه فروش و انتشار محصولات ابراستوک در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

محصولات

تمامی محصولات خریداری شده توسط کاربر باید در مورد مقرری که در صفحه توضیحات محصول ذکر شده به کاربر تحویل داده شود.

در صورتی که کالای خریداری شده مطابق با مشخصات ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه 10 روزه استفاده کند.

10 روز حق تست

بعد از سفارش محصول در وب سایت ابراستوک و ارسال آن برای مشتری از زمان دریافت محصول توسط کابر از مامور پست ، امکان تست کالا میسر است.در زمان فوق الذکر مشتری حق دارد دستگاه دریافتی را از نظر کارایی و صحت و سلامت کارکرد و هم چنین برآورده کردن نیازهای مورد نظر خود تست نمایید. اگر چنانچه هر گونه اشکال در انجام صحیح عملکرد دستگاه و یا برآورده نکردن نیازهای مشتری در کالای دریافتی وجود داشت، مشتری می تواند کالا را در مدت 10 روز برای فروشگاه ابراستوک برگشت بزند.شایان به ذکر است که پس از گذشت زمان 10 روزه از زمان دریافت کالا از مامور پست این امکان دیگر وجود نخواهد داشت.

در صورت استرداد کالا کاربر می تواند یا درخواست دریافت وجه پرداختی خود را یا اقدام به تعویض کالا با سایر کالاهای موجود در فروشگاه ابراستوک بنماید.

گارانتی دو ماه

پس از سپری شدن مدت 10 روزه حق تست توسط مشتری و مرجوع نشدن کالا از آن پس هر کالای ارسالی دارای دوماه گارانتی تعویض می باشد.

گارانتی شامل تمام موارد به غیر از موارد زیر خواهد شد :

1- وارد شدن ضربه یا سقوط دستگاه از مکان بلند و شکستگی و قر شدگی.

2-ورود آب و سایر مایعات به درون دستگاه

3- باز کردن دستگاه و تغییر در شکل ظاهری یا هر گونه دستکاری توسط خود شخص یا تعمیرکاران

تغییرات توافقنامه: ابراستوک حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

گارانتی محصولات ابراستوک
لپ تاپ های مهندسی و گرافیک
پرینتر های خانگی و اداری
اسکنرهای باریک
پرداخت امن با زرین پال
ارسال کالا به سراسر کشور