خرید مطمئن و آسان

تضمین بهترین کیفیت و خدمات

ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت

با خرید هر لپ تاپ

یک عدد موس و یک عدد کیف

با قیمت مناسب

ویژه

بسته بندی در ابراستوک

یکی از معضلات ارسال قطعات الکترونیکی بسته بندی و ارسال آن است.

ابراستوک برای بسته بندی محصولات خود یک راهکار مناسب اندیشیده است.

بعد از ثبت سفارش توسط مشتری گرامی محصول مورد نظر به مجموعه تست و ایراد یابی ارسال می شود و بعد از تست نهایی کاملا در یک پوشش پلاستیکی حباب دار ضخیم پیچیده شده و سپس در یک ظرف کارتنی مقاوم قرار می گیرد.

همه ما مرسولات زیادی را یا ارسال یا دریافت نمود ایم.

همیشه وقتی یاد مرسولات پستی میافتیم نمای یک جعبه آسیب دیده و پاره در نظر ما مجسم می شود که کالای درون آن در هنگام حمل و نقل آسیب فراوان خورده است.

ما هم از دریافت چنین بسته های واقعا دلزده خواهیم شد و نسبت به سلامت کالای درون آن کمی دچار شک و تردید می شویم.

برای حل این مشکل حداقل در هنگام ارسال کالا برای مشتریان عزیز به فکر چاره ای اندیشیده ایم.

کیفیت بسته بندی

کارتن استفاده شده از جنس کاغذ محکم و بادوام می باشد از ورود اشیا نوک تیز به درون بسته بندی و آسیب رساندن به بدنه کالای مرسولی جلوگیری خواهد نمود.

پوشش پلاستیکی حباب دار دارای تعدادی زیادی کیسه های هوا می باشد که از تکانه ها و ضربات احتمالی هنگام حمل و نقل از کالای ارسالی محافظت خواهد نمود.

جعبه مورد استفاده شده برای ارسال از جعبه های استاندارد شرکت پست می باشد که دارای پوشش ضدآب داخلی و همچنین لایه های محافظتی جهت جلوگیری از انتقال حرارت و رطوبت به درون بسته است.

هزینه بسته بندی

هزینه تمامی این بسته بندی ها به عهده خریدار می باشد و ما این هزینه را تنها به این دلیل انجام می دهیم که مطمئن شویم تا محصول ما کاملا سالم به دست مشتری خواهد رسید.

هر بسته بندی تقریبا هزینه ای بالغ بر 15 هزارتومان را در برخواهد داشت که در ازای رسیدن سالم کالای ما به دست شما عزیزان یک امتیاز مثبت است و آن را جزو هزینه ها در نظر نمی گیریم.

آرم و لوگی شرکت ابراستوک بر روی این جعبه ها نصب شده و نوعی سند ارسالی ما می باشد.فاکتور درون جعبه قرار گرفته که نشان دهنده صحت ارسال فاکتور توسط ماست.

لپ تاپ استوک اروپایی آمریکایی
لپ تاپ های مهندسی و گرافیک
پرینتر های خانگی و اداری
گارانتی محصولات ابراستوک
اسکنرهای باریک